Förtroendevald   Peter Andersson (ep) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Beredning för Kultur, Idrott och Fritid Ledamot 2016-01-01 -- 2018-01-29
Kommunfullmäktige Beredning för Kultur, Idrott och Fritid Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
Bidrags- och Anläggningsutskottet Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktigeberedning - Beredningen för Miljö Ledamot 2011-01-01 -- 2012-05-28
Kultur- och Fritidsnämnden Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
 
Uppdaterad 2022-08-07 23:00:42