Förtroendevald   Eric Sahlvall (l) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   Eric.Sahlvall@pol.engelholm.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Ängelholms stadshus AB Ersättare 2020-10-26 --
Arenabolaget Ledamot 2020-05-06 -- 2022-12-31
AB Ängelholmshem Ersättare 2020-04-27 -- 2021-01-01
AB Ängelholmslokaler Ersättare 2020-04-27 -- 2021-01-01
Bjäre Kraft, Ekonomisk Förening Personlig ersättare 2019-01-01 -- 2022-12-31
Kommunstyrelsens Arbetsmarknadsutskott Ersättare 2018-12-17 -- 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2018-12-17 -- 2022-12-31
Kommunstyrelsens Personalutskott Ersättare 2018-12-17 -- 2022-12-31
Kommunstyrelsens Samverkansutskott Ersättare 2018-12-17 -- 2022-12-31
Nämnden för Kultur, Idrott och Fritid Ersättare 2018-12-17 -- 2022-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-16 -- 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 -- 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2015-03-10 -- 2018-10-14
Kommunala rådet för funktionshinderfrågor Ersättare 2015-01-01 -- 2016-11-30
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ersättare för ombud 2015-01-01 -- 2018-12-31
Pensionärsrådet Ersättare 2015-01-01 -- 2016-11-30
Kommunstyrelsen Ledamot 2014-12-16 -- 2018-10-15
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 -- 2015-03-10
Kultur- och Fritidsnämnden Ledamot 2014-01-27 -- 2014-12-31
Kultur- och Ungdomsutskottet Ersättare 2012-09-18 -- 2014-12-31
Kultur- och Fritidsnämnden Ersättare 2012-04-23 -- 2014-01-27
 
Uppdaterad 2023-09-28 23:01:40