Förtroendevald   Vakant  (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2021-09-27 --
Familje- och Utbildningsnämnden Ersättare 2021-08-30 --
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2020-02-24 --
 
Uppdaterad 2021-11-27 23:00:47