Förtroendevald   Marie Wifralius (sd) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   marie.wifralius@sd.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
FAMILJE- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ledamot 2018-12-17 --
FAMILJE- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN AU Ledamot 2018-12-17 --
VALNÄMNDEN Ersättare 2018-12-17 --
KOMMUNSTYRELSEN Ersättare 2018-10-16 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2019-07-18 23:00:03