Förtroendevald   Anders Ingvarsson (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   anders.ingvarsson@sd.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelsen Ledamot 2021-09-27 --
Miljö och Tillståndsnämnden Ledamot 2018-12-17 --
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2018-12-17 --
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-16 -- 2021-09-27
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Myndighetsnämnden Ledamot 2015-12-14 -- 2018-12-31
Myndighetsnämnden Ersättare 2015-01-01 -- 2015-12-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-11-24 -- 2018-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 -- 2014-11-24
 
Uppdaterad 2021-10-15 23:01:10