Förtroendevald   Magnus Jonsson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete   070-343 06 63
Telefon mobil  
Fax  
E-post   maggithor62@gmail.com
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Samhällsbyggnadsnämnden 2:e v ordf 2018-12-17 --
Samhällsbyggnadsnämndens arbetsutskott 2:e v ordf 2018-12-17 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Myndighetsnämnden Ersättare 2017-08-28 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg Ledamot 2016-04-01 -- 2017-08-28
Kommunfullmäktige Beredning för Kultur, Idrott och Fritid Ersättare 2015-01-01 -- 2015-12-31
 
Uppdaterad 2021-10-15 23:01:10