Förtroendevald   Anna Lonningen (mp) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   Anna.lonningen@bredband.net
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Handikapprådet Ersättare 2019-01-01 -- 2019-09-17
Kommunfullmäktiges Fasta Beredning 1 Ledamot 2019-01-01 --
Nämnden för Omsorg och Stöd Ersättare 2018-12-17 -- 2019-05-13
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-11-16 --
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg Ledamot 2017-03-27 -- 2018-10-29
Kommunfullmäktige Ersättare 2016-10-18 -- 2018-10-14
Kommunfullmäktigeberedning för Lärande Ledamot 2016-01-29 -- 2018-10-29
Kommunfullmäktigeberedning för Lärande Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
 
Uppdaterad 2021-12-08 23:00:54