Förtroendevald   Jan-Eric Andersson (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   JanEric.Andersson@pol.engelholm.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
AB Ängelholmshem Ersättare 2021-01-01 --
Miljö och Tillståndsnämnden Ledamot 2018-12-17 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2022-05-23 23:01:22