Förtroendevald   Lars-Olof Bengtsson (ep) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2021-08-30 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-11-04 -- 2021-08-30
Pensionärsrådet Ersättare 2016-10-19 -- 2017-04-12
Kommunstyrelsen Ersättare 2016-08-29 -- 2017-03-27
Myndighetsnämnden Ersättare 2015-01-01 -- 2016-08-29
 
Uppdaterad 2021-11-27 23:00:47