Förtroendevald   Rasmus Korsvall (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Nämnden för Omsorg och Stöd Ersättare 2021-09-27 -- 2022-12-31
Välfärdsnämnden Revisor 2016-09-26 -- 2016-10-21
Välfärdsnämnden Ersättare 2016-09-26 -- 2017-01-31
 
Uppdaterad 2024-06-20 23:00:08