Förtroendevald   Anette Huldten (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2018-10-29
Kommunfullmäktige Beredning för Kultur, Idrott och Fritid Ledamot 2017-02-27 -- 2018-06-18
 
Uppdaterad 2022-09-25 23:01:06