Förtroendevald   Sofia Gunnarsson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   Sofia.Gunnarsson@pol.engelholm.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-11-16 --
Familje- och Utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2020-12-01 -- 2022-02-28
Familje- och Utbildningsnämnden Ledamot 2018-12-17 -- 2022-02-28
Kommunfullmäktige Beredning för Kultur, Idrott och Fritid Ledamot 2017-04-24 -- 2018-06-18
 
Uppdaterad 2022-08-10 23:00:24