Förtroendevald   Rose-Marie Broman (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   RoseMarie.Broman@pol.engelholm.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelsen Ersättare 2021-10-25 --
AB Ängelholmshem Ersättare 2021-09-27 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-01-27 --
Nämnden för Kultur, Idrott och Fritid Ersättare 2019-03-25 -- 2022-02-28
Nämnden för Omsorg och Stöd Ledamot 2018-12-17 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2020-01-27
 
Uppdaterad 2022-08-10 23:00:24