Förtroendevald   Magnus Nson Engelbäck (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
AB Ängelholmshem Ordförande 2020-02-24 -- 2020-03-30
AB Ängelholmslokaler Ordförande 2020-02-24 -- 2020-03-30
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-01-27 -- 2021-09-27
AB Ängelholmshem Ersättare 2019-01-01 -- 2020-02-24
AB Ängelholmslokaler Ersättare 2019-01-01 -- 2020-02-24
Samhällsbyggnadsnämndens arbetsutskott Ersättare 2018-12-17 -- 2020-02-24
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2020-01-27
 
Uppdaterad 2021-10-22 23:00:55