Förtroendevald   Jan-Olof Jönsson (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   jan-olof.jonsson@bjarenet.com
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktiges Fasta Beredning 1 Ledamot 2019-01-01 -- 2021-03-22
Nämnden för Omsorg och Stöd Ersättare 2018-12-17 --
 
Uppdaterad 2021-12-01 23:00:41