Förtroendevald   Stig Svensson (opol) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Pensionärsrådet Ersättare 2019-01-01 --
Pensionärsrådet Ersättare 2018-04-25 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsbyggnad Ersättare 2016-01-01 -- 2016-03-31
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsbyggnad Ersättare 2015-01-01 -- 2015-12-31
Byggnadsnämnden Ledamot 2003-08-25 -- 2006-12-31
Byggnadsnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2003-08-25
Byggnadsnämnden Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Byggnadsnämnden Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1994-11-01 -- 1998-10-31
 
Uppdaterad 2021-11-27 23:00:47