Förtroendevald   Inga Olsson (opol) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Pensionärsrådet Ersättare 2019-11-04 --
Miljönämnden Ersättare 2003-02-24 -- 2006-12-31
Miljönämnden Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
 
Uppdaterad 2021-11-27 23:00:47