Förtroendevald   Kent Gärderup (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Byggnadsnämnden Ledamot 1999-01-01 -- 2002-05-27
Byggnadsnämnden Ersättare 1999-01-01 -- 1998-12-31
Socialnämnden Ersättare 1999-01-01 -- 1998-12-31
Byggnadsnämnden Ersättare 1995-09-18 -- 1998-12-31
Socialnämnden Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
 
Uppdaterad 2024-06-20 23:00:08