Förtroendevald   Lars Johansson (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Ängelholms Energi Holding AB Ledamot 2006-01-01 -- 2006-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Ombud för de Som Inte Tillhör Svenska Kyrkan Ombud 2003-01-01 -- 2006-12-31
Ängelholms Energi AB Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Ängelholms Energiförsäljning AB Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunrevisionen Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Ängelholms Energi AB Ersättare för lekmannarevisor 1999-01-01 -- 2002-12-31
Ängelholms Energi AB Ersättare för lekmannarevisor 1999-01-01 -- 1998-12-31
Ängelholms Energiförsäljning AB Ersättare för lekmannarevisor 1999-01-01 -- 2002-12-31
 
Uppdaterad 2024-07-23 23:00:10