Förtroendevald   Anders Pålsson (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Ledamot 2019-01-01 --
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Ledamot 1992-01-01 -- 1994-12-31
 
Uppdaterad 2021-10-16 23:00:48