Förtroendevald   Per Katzman (mp) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Byggnadsnämnden Ersättare 1999-01-01 -- 1998-12-31
Byggnadsnämnden Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
 
Uppdaterad 2024-02-22 23:00:55