Förtroendevald   Jeanette Hillding (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ersättare för ombud 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 1999-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ersättare för ombud 1997-01-01 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Räddningsnämnden Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Räddningsnämndens arbetsutskott Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Tekniska Nämnden Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1994-11-01 -- 1998-10-31
Socialnämnden Ledamot 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1991-11-01 -- 1994-10-31
 
Uppdaterad 2023-09-21 23:01:17