Förtroendevald   Johnny Hagman (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   johnny.hagman@telia.com
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2015-11-10 -- 2018-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 -- 2015-11-10
Kommunfullmäktige Ersättare 2006-11-01 -- 2009-05-08
Nämnden för Kultur, Idrott och Fritid Ledamot 2018-12-17 --
Tekniska Nämnden Ledamot 2007-01-01 -- 2009-04-27
Välfärdsnämnden Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2021-11-27 23:00:47