Förtroendevald   Magnus Jonsson (ep) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktiges Valberedning Ledamot 2022-09-26 -- 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2021-12-23 -- 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-10-21 -- 2021-12-23
Kommunfullmäktige Beredning för Kultur, Idrott och Fritid Ledamot 2017-10-30 -- 2018-06-18
 
Uppdaterad 2022-12-05 23:01:14