Förtroendevald   Ann Hörnebrant-Sturesson (c) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress   MAGNARP VEJBYSTRAND
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil   0733-24 85 09
Fax  
E-post   ann.h.sturesson@centerpartiet.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ersättare för ombud 2019-01-01 --
Pensionärsrådet Ersättare 2019-01-01 --
Nämnden för Omsorg och Stöd Ledamot 2018-12-17 --
Nämnden för Omsorg och Stöd Au Enskilda Ärenden Ledamot 2018-12-17 --
Nämnden för Omsorg och Stöds arbetsutskott Ledamot 2018-12-17 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 --
Stiftelsen Ängelholms Skollovskolonifond Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Välfärdsnämnden Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 -- 2018-10-14
Bjäre Kraft, Ekonomisk Förening Personlig ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktigeberedning - Beredningen för Folkhälsa Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Stiftelsen Ängelholms Skollovskolonifond Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Vuxenutbildningsrådet Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 2010-11-01 -- 2014-10-14
Vuxenutbildningsrådet Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2006-11-01 -- 2010-10-31
 
Uppdaterad 2021-11-29 23:00:49