Förtroendevald   Sara Gigja (v) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-03-05 -- 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-16 -- 2022-12-31
Kommunfullmäktiges Fasta Beredning 2 Ledamot 2021-01-25 -- 2022-12-31
Kommunrevisionen Ledamot 2022-10-31 -- 2022-12-31
Valnämnden Ledamot 2018-12-17 -- 2022-12-31
 
Uppdaterad 2023-10-03 23:00:33