Förtroendevald   Sara Gigja (v) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   sara.gigja@icloud.com
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-03-05 --
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-16 --
Kommunfullmäktiges Fasta Beredning 2 Ledamot 2021-01-25 --
Valnämnden Ledamot 2018-12-17 --
 
Uppdaterad 2021-11-27 23:00:47