Förtroendevald   Sigvard Sighede (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Byggnadsnämnden Ledamot 2002-05-27 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2000-11-21 -- 2002-10-31
Byggnadsnämnden Ersättare 1999-01-01 -- 2002-05-27
Byggnadsnämnden Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
 
Uppdaterad 2024-05-27 23:00:46