Förtroendevald   Anders Ingvarsson (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   anders.ingvarsson@sd.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Miljö och Tillståndsnämnden Ledamot 2018-12-17 --
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2018-12-17 --
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-16 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2021-09-16 23:00:42