Förtroendevald   Lina Miremark (Jakaviciute) (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Miljö och Tillståndsnämnden Ledamot 2018-12-17 -- 2021-10-25
Välfärdsnämnden Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2021-12-01 23:00:41