Förtroendevald   Walter Nilsson (c) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Byggnadsnämnden Ordförande 1999-01-01 -- 1998-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ombud 1998-01-01 -- 1998-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ombud 1997-01-01 -- 1997-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ombud 1996-01-01 -- 1996-12-31
Byggnadsnämnden Ordförande 1995-01-01 -- 1998-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ombud 1995-01-01 -- 1995-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ombud 1994-01-01 -- 1994-12-31
Byggnadsnämnden Ordförande 1992-01-01 -- 1994-12-31
Ängelholms Energi AB Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1991-11-01 -- 1994-10-31
 
Uppdaterad 2024-06-20 23:00:08