Förtroendevald   Peter Storgaard (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
AB Ängelholmshem Ersättare 2019-01-01 -- 2020-03-30
AB Ängelholmslokaler Ersättare 2019-01-01 -- 2020-03-30
Familje- och Utbildningsnämnden Ersättare 2018-12-17 -- 2022-12-31
Kommunfullmäktigeberedning för Lärande Ledamot 2017-06-19 -- 2018-10-29
 
Uppdaterad 2024-06-20 23:00:08