Förtroendevald   Johnny Dinh-Kien Nguyen (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Familje- och Utbildningsnämnden Ersättare 2020-11-30 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-08-31 --
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2020-01-27 --
Kommunfullmäktiges Fasta Beredning 1 Ledamot 2019-01-01 --
 
Uppdaterad 2021-05-07 23:01:02