Förtroendevald   Johnny Dinh-Kien Nguyen (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Familje- och Utbildningsnämnden Ledamot 2022-03-28 -- 2022-12-31
Kommunfullmäktiges Fasta Beredning 1 Ledamot 2021-12-20 -- 2022-12-31
Familje- och Utbildningsnämnden Ersättare 2020-11-30 -- 2022-03-28
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-08-31 -- 2022-10-14
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2020-01-27 -- 2023-12-31
Kommunfullmäktiges Fasta Beredning 1 Ledamot 2019-01-01 -- 2021-12-20
Familje- och Utbildningsnämnden Ersättare 2018-12-17 -- 2020-11-30
Välfärdsnämnden Ersättare 2018-03-26 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2024-02-22 23:00:55