Förtroendevald   Rose-Marie Broman (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   rose-marie.broman@sd.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-01-27 --
Nämnden för Kultur, Idrott och Fritid Ersättare 2019-03-25 --
Nämnden för Omsorg och Stöd Ledamot 2018-12-17 --
 
Uppdaterad 2021-09-16 23:00:42