Förtroendevald   Bengt Bengtsson (sd) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   bengt.bengtsson@sd.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2021-09-27 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-03-03 --
Valnämnden Ersättare 2020-01-27 --
Kommunfullmäktiges Fasta Beredning 2 Ledamot 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2020-03-03
 
Uppdaterad 2021-10-15 23:01:10