Förtroendevald   Daniel Coloka (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Rönneåkommittén Ersättare 2022-02-09 -- 2022-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2020-10-26 -- 2022-12-31
Nämnden för Kultur, Idrott och Fritid Ersättare 2019-09-30 -- 2022-12-31
 
Uppdaterad 2024-04-21 23:00:31