Förtroendevald   Bengt Ståhl (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Valnämnden Ersättare 2011-09-26 -- 2014-12-31
Bjäre Kraft, Ekonomisk Förening Personlig ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Bjäre Kraft, Ekonomisk Förening Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Miljönämnden Ordförande 2007-01-01 -- 2010-12-31
Skånes Luftvårdsförbund Ombud 2007-01-01 -- 2010-12-31
Miljönämnden Ersättare 2003-01-27 -- 2006-12-31
Bjäre Kraft, Ekonomisk Förening Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
 
Uppdaterad 2024-07-12 23:00:50