Förtroendevald   Ewa Pålsson Bergman (spi) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Pensionärsrådet Ersättare 2011-01-01 -- 2011-11-17
Pensionärsrådet Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Socialnämnden Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2006-11-01 -- 2009-03-30
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 2006-11-01 -- 2009-04-27
Pensionärsrådet Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Socialnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
 
Uppdaterad 2022-08-07 23:00:42