Förtroendevald   Jan Törnquist (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Munkaljungbybyggen, AB Ersättare 2011-01-01 -- 2011-09-26
Ombud för de Som Inte Tillhör Svenska Kyrkan Ombud 2011-01-01 -- 2011-09-26
Valnämnden 1:e v ordf 2011-01-01 -- 2011-09-26
Kommunfullmäktige Ersättare 2010-11-01 -- 2011-09-26
Ombud för de Som Inte Tillhör Svenska Kyrkan Ombud 2008-10-17 -- 2010-12-31
AB Ängelholmshem Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Bjäre Kraft, Ekonomisk Förening Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Valnämnden Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
AB Ängelholmshem Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Bjäre Kraft, Ekonomisk Förening Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunala rådet för funktionshinderfrågor Ledamot 2003-01-01 -- 2004-11-25
Munkaljungbybyggen, AB Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Valnämnden Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Ledamot 2002-03-25 -- 2002-12-31
 
Uppdaterad 2023-02-08 23:01:02