Förtroendevald   Lennart Rydberg (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Ängelholms Hembygdsförening Ledamot 2007-01-01 -- 2008-12-15
Ängelholms Hembygdsförening Ledamot 2004-03-29 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2006-10-31
Valnämnden Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Valnämnden Ersättare 1993-08-30 -- 1994-12-31
 
Uppdaterad 2022-08-07 23:00:42