Förtroendevald   Erhard Tebus (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2020-01-01 -- 2023-12-31
Välfärdsnämnden Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Socialnämnden Ersättare 2012-03-26 -- 2014-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Socialnämnden Ledamot 1992-01-01 -- 1994-12-31
 
Uppdaterad 2024-06-20 23:00:08