Förtroendevald   Gösta Johansson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelsen Ersättare 1999-01-01 -- 1998-12-31
Nsr AB, Nordvästra Skånes Renhållningsaktiebolag Ersättare för ombud 1998-01-01 -- 1998-12-31
Nsr AB, Nordvästra Skånes Renhållningsaktiebolag Ersättare för ombud 1997-01-01 -- 1997-12-31
Flygrådet, Ängelholm/helsingborgs Flygplats Ersättare 1996-06-17 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsens Personalutskott Ersättare 1996-01-24 -- 1998-12-31
Nsr AB, Nordvästra Skånes Renhållningsaktiebolag Ersättare för ombud 1996-01-01 -- 1996-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Nsr AB, Nordvästra Skånes Renhållningsaktiebolag Ersättare för ombud 1995-01-01 -- 1995-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1994-11-01 -- 1998-10-31
 
Uppdaterad 2024-06-20 23:00:08