Förtroendevald   Lennart Nilsson (c) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   lennart.nilsson@centerpartiet.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
BJÄRE KRAFT, ekonomisk förening Ledamot 2019-01-01 --
VALNÄMNDEN Ledamot 2018-12-17 --
KOMMUNSTYRELSENS UTSKOTT FÖR MYNDIGHETSUTÖVNING Ersättare 2018-11-01 --
KOMMUNSTYRELSEN Ersättare 2018-10-16 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2019-07-18 23:00:03