Förtroendevald   Susanne Broddesson (mp) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2000-05-03 -- 2002-10-31
Kommunrevisionen Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
 
Uppdaterad 2022-08-07 23:00:42