Förtroendevald   Joachim Persson (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2000-03-08 -- 2002-10-31
Socialnämnden Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
 
Uppdaterad 2022-05-23 23:01:22