Förtroendevald   Gunvor Anjou (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Miljönämnden Ersättare 1995-01-01 -- 1995-11-20
Miljönämnden Ersättare 1992-10-19 -- 1994-12-31
 
Uppdaterad 2024-07-12 23:00:50