Förtroendevald   Kerstin Lindström (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Byggnadsnämnden Ledamot 2011-01-01 -- 2013-04-29
Byggnadsnämnden Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
 
Uppdaterad 2024-06-20 23:00:08