Förtroendevald   Leif Franzon (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Överförmyndarnämnden Ordförande 2011-01-01 -- 2011-11-28
Överförmyndarnämnden Ordförande 2007-01-01 -- 2010-12-31
Överförmyndarnämnden Ordförande 2003-01-01 -- 2006-12-31
Stiftelsen Sommarsol Revisor 1995-01-01 -- 1998-12-31
Stiftelsen Sommarsol Revisor 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2006-11-01 -- 2010-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2003-07-04 -- 2006-10-31
 
Uppdaterad 2024-07-12 23:00:50