Förtroendevald   Birgitta Markevärn (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   birgitta.markevarn@sd.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
FAMILJE- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN AU Ersättare 2019-03-28 --
FAMILJE- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ledamot 2019-03-25 --
NÄMNDEN FÖR OMSORG OCH STÖD Ersättare 2018-12-17 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2019-08-21 23:00:07